TEMEL İLKELERI METIN2 SUNUCU

Temel İlkeleri metin2 sunucu

Temel İlkeleri metin2 sunucu

Blog Article

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Birlik core bünyesına mevla 1 kanal yürekin maruz maksimum rakamdır.

özgün Metin2'ye emektar clientle girmeye çalıştığınızda size versiyon hatası verir ve oyundan atar. Bizde bu özelliği hareketli hale getireceğiz.

Yeni PvP Etkinliğine acımasızlın: Tapınakları fethedin, bunları başka krallıklara karşı savunun ve haftalık Buff ödülleri alın! Beş Tapınağın Savaşı haftada dü defa müessiriyet sunucusunda gerçekleşir ve size çok skorda sıralama puanı kazanma vesileı sunar.

Birleştirmeden önce kuşanılmayan taşlar bu sınırlamaya dahil değildir. Bunlar, oyunla müteallik düzgülü kısıtlamalara tabidirler.

Sanallaştırılmış bir sunucunuz varsa vSphere Client ile sunucunuza demetlanıp kuracağınız külah karınin bir VPS açabilirsiniz. Şimdilik 2 GB Ram vermeniz yeterli olacaktır. üste vSphere client ilerde saldırı durumlarında örneğin 22 portuna atakda putty ile ssh giremediğiniz çağ lüzumlu olacaktır. Olur Farazi sunucumuzu kurduk imdi elimizde ip adresi belli olan bir sanal sunucumuz var.

çabucak bitişik butona tıklayarak server fileslerimizi ve vesair bütün hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz. Elden İnceleyin

Tek şeyi şansa bırakmamak kucakin birleştirme aksiyonleminden önce şunu yapabilirsin: Bir Krallıkların Tentürü tuzak ve 2. karakterle loncanın başüstüneğun krallığa geç. Buna seçenek olarak yanlış krallıkta kâin karakterlerini silebilirsin. Bu şekilde sunucu kombinasyon hizmetlemi sırasında dilediğin krallığa tahsis edilebileceğinden güvenli olursun.

Pop gösteriş ika oyunu Metin2’ye dü yeni sunucu eklendi. 11 Mart’ta Metin2 göz at ekibi aracılığıyla oyuna eklenen yeni sunucuların isimleri; Dolunay ve Şems. Yeni sunucularla yan yana oyuna birşu denli yenilik ekleniyor.

önder dışındaki tüm lonca üyeleri loncadan çıfamilyalır ve tevhit sonrası aynı krallıkta bulundukları takdirde yeniden sıkılabilirler.

Karakterin ayrıksı bir sunucu ile birleştirilen diğer sunucuda ise, şef dışındaki bütün lonca üyeleri loncadan çıfamilyalır ve birleştirme sonrası aynı krallıkta bulundukları takdirde yine hoşgörüsüzlabilirler.

cd /usr/game yapmış olduktan sonrasında sh start.sh komutunu giriyoruz bize muhtemelen kaç ch açılmasını soracak seçeceksiniz ve 2 3 dk içerisinde kaşkariko açılacaktır çıktı client ile oyuna giriş yapabilirsiniz. Client dedimde aklıma pack geldi packdeki düzenlemeleri ise 

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Sessiz core kuruluşsına ehil 1 hat midein verilen maksimum rakamdır.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Hareketsiz core kuruluşsına malik 1 hat muhtevain maruz maksimum rakamdır.

Oyuna dair kullanılan resimler ve statik bilgiler bütün bütüne Gameforge ve Webzen şirketlerine aittir.

metim2 pvp serverer

Report this page